Alice Bøeg (AB)
Anders Corneliussen (ACO)
Anders Dahl Sørensen (AND)
Anders Stæhr (AST)
Andreas Redkjær Hansen (ARH)
Anne Aaskov Viksø (ANV)
Anne Kraup (AEK)
Anne Marie Schultz-Lorentzen (SL)
Annemarie Sandoval (AMS)
Astrid Eugenie Haug Frahm (ASF)
Bengerd Maria Juul Thorsen (orlov) (BJT)
Bjarne Edelskov (BN)
Bjarne Kuhlmann Goddik (BGO)
Bo Kildeager (BK)
Casper Dahl (CD)
Charlotte Møller (CM)
Charlotte Tørngren (CHT)
Chris Askholt Hammeken (CAH)
Christel Sølund Toft (CH)
Christian Reimann (CR)
Christina Blond (CB)
Christina Løvdal Vest (CVE)
Christine Schultz (CSC)
Christoffer Hegner (CHE)
Claus Enochsen (CL)
Dennis Heilesen (DEH)
Ditte Noomi Korsgaard (DNK)
Dorthe Hjort Jensen (DHJ)
Elias Otto Monberg Jarløv (EJA)
Frederikke Nøddebo Wibe (FNW)
Freja Lindgren Facius (FRF)
Gitte Lønnrot (GL)
Gregor von Oettingen (GVO)
Helle Wessel Byder (HWB)
Iben Lundgren Nielsen (IN)
Ida Kenskov (IKE)
Ivelina Stefcheva Petrova (IVP)
Jacob Theis Holten Winther (JTJ)
Jane Brix Bech (JB)
Janni la Cour (JL)
Jari Nielsen (JN)
Jens Sveistrup (JS)
Johan Bjerrum-Bohr (JBB)
Johanne Aagaard (JAA)
Jonas Andersen (JA)
Jonas Højgaard Jensen (JHJ)
Joyce Valerie Strand (JOS)
Julia Madelung (JUM)
Juliane Marie Kuntz (JMK)
Karin Bagger Stibius Ipsen (KS)
Karoline Monberg (KM)
Kasper Lauest (KL)
Kim Frandsen (KF)
Kirstine Lilleøre Hougaard (KIH)
Klaus Borgen Kronback Arildslund (KAR)
Kristina Kring Jensen (KKJ)
Kristine Høxbro Israelsen (KIS)
Lars Pedersen (LP)
Lea Burholt Siewertsen (LES)
Line Kragh (LIK)
Line Raunkjær (LR)
Line Steckhahn Sørensen (LIS)
Liselotte Bæk Theglev (LTH)
Lone Winsløw Stilling (LWS)
Louise Dalgaard (LD)
Louise Sjøgren Jensen (LSJ)
Mads Aakjær Reinert (MAR)
Mads Bønnelycke (MB)
Mads Tranberg (MAT)
Magnus Groos (MGR)
Margrit Skou Jørgensen (MSJ)
Maria Schmidt (MAS)
Marianne Villemoes (MV)
Marie-Louise Bormann (MLB)
Martha Maria Rewers Rahbek Hansen (MMR)
Mette Lander (ML)
Mette Storm-Andersen (MSA)
Michael Szymanski (MZ)
Michael Wermund Bruun (MWB)
Mikael Skou Hougaard Jørgensen (MJ)
Mikkel Ortving Lindholmer (MIL)
Morten Bach Jensen (MBJ)
Nana Chileshe Tobiesen (NCT)
Nanna Koschmieder Jørgensen (orlov) (NKJ)
Nicole Koefoed (NKO )
Niels Christian Jensen (NJ)
Nikolaj Melander (NMR)
Nina Christensen (NIC)
Nynne Marie Rand Ravn (NYR)
Olivia Voldby (OLV)
Per Tümmler Clausen (PTC)
René Christoffersen (RC)
Roberta Attorrese (ROA)
Rune Korgaard (RKO)
Sanne Bech Arvin (SBA)
Sebastian Kols Larsen (SKL)
Sheila Mertz-Nielsen (SM)
Signe Mentzel Vie (SV)
Sofie Hertz (SZ)
Stephanie Ngozi Uwagwuna (SUW)
Stine Pilgaard (SP)
Susanne Zeest Nygaard (SUN)
Suzanne Holm-Petersen (SH)
Thomas Grønlund Nielsen (TGN)
Thomas Lyng Andersen (TLA)
Tina Borregaard (TIB)
Tina Täch Christensen (TC)
Trine Iversen (TI)
Ulla Andersen (ULA)
Valerii Roslik (VAR)
Yenn Fang Loo (YL)